KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17537048
nr 1753 7048
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mondäna damtidningen", 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 18:49:44
- Mitt bud
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor